-->

Sponsor Alanı

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

ads
» » » » » » » » » Bu mesaj Kriz SMSC platformu tarafından gönderilmiştir nedir?

ads
ads

Bu mesaj Kriz SMSC platformu tarafından gönderildi.Bu mesaj Kriz SMSC platformu tarafından gönderilmiştir ne analama gelmektedir.


Telefonlara gelen bu bu mesaj ne anlama gelmektedir. Bu konu hakkında kısaca bilgi verelim:

Kısa bir zaman önce birçok insanın telefonuna "Bu mesaj Kriz SMSC platformu tarafından gönderilmiştir" mesajı iletilmiştir. Bu mesaj hakkında şuan için tam net bilgi ve açıklama bulunmamaktadır. Fakat deniliyor ki bu gönderilen mesajın amaçlarından biri acil durumlar için bilgi içerikli mesaj olduğu düşünülmektedir. 


Bu mesaj Kriz SMSC platformu tarafından gönderilmiştir nedir?


Kısaca özetlersek: Türkiye'de herhangi bir deprem, doğal afet, gibi durumlarda kişiler bu tür mesaj ile önceden bilgi sahibi olacaklardır. Ancak neden daha önce değilde yakın zaman içerisinde geldiği de bilinmemektedir. 

Bu konu ile ile ilgili bilgiler sınırlı ve çok az olduğundan şuan bu kadar yazabildik. Bu mesaj ile genel bilgilendirme yapılırsa sitemizde geniş açıklama ile yer vereceğiz. 

ads

FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

6 yorum:

 1. Bu mesaj Kriz SMSC ile ilgili özür mesajı da gelmiş diye duydum.

  YanıtlaSil
 2. Teknik bir arıza nedeniyle gönderilmiş. Turkcellden özür mesajı geldi

  YanıtlaSil
 3. Böyle bir hatayı nasıl yaparlar inanılır gibi değil. Turkcell'in böyle bir hatası ciddi sonuçlar doğurabilirdi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teknik hata diyecekler tabi. Ama bana kalırsa kontrol noktalarından birinin sürecindeki bir eksiklik. İşgüzar bir çalışanın hatasının önlenememesi

   Sil
  2. Açıkcası güvenimi zedelediler bu hatayla. Böyle bir hata yapan şirketin özel bilgilerimi koruyabildiğinden nasıl emin olabilirim

   Sil
 4. turkcell bu hata nedeniyle herkese hediye internet versin.

  YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.