-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Bir Zamanlar Çukurova 2.Bölüm (20 Eylül 2018)


Bir Zamanlar Çukurova 2.Bölüm Ne Zaman Ekranlara Gelecek?


ATV televizyonun hayran kitlesinin gün geçtikçe artan izleyici kitlesinin merak ettiği konulardan biri dizi ne zaman yayınlanacaktır. Bir Zamanlar Çukurova 2.Bölüm yayınlanma tarihi 20 Eylül 2018 Perşembe Günü Saat 20: 00'da ATV ekranlarında olacak iyi seyirler. Diziyi saati ve zamanı gelince Atv televizyonundan izleyebilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova 2.Bölüm 2. Fragmanı yayınlandı.


Sevilen dizi "bir zamanlar Çukurova" dizisine ait 2. bölümün 2. fragmanı yayınlanmıştır. fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova 2.Bölümün 2. Fragmanını İzle


Not: Bu video "Bir Zamanlar Çukurova" isimli youtube kanalından alınmıştır. "Eğer Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir fragman yahut herhangi bir video varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, fragman sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır." İletişime geçmek için sitemizde yer alan iletişim bölümünden direk olarak mail gönderebilir veya iletisim@ibrahimfirat.net mail adresine E - posta atabilirsiniz.
FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.