-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Ufak Tefek Cinayetler 34.Bölüm (25 Eylül 2018)


Ufak Tefek Cinayetler 34.Bölüm Ne zaman Yayınlanacak?


Star Tv kanalının en çok izlenen dizilerinden bir tanesi olan "Ufak Tefek Cinayetler 34.Bölüm" ile ekranlara 25 Eylül 2018 Salı 20:00'da izleyici ile buluşacak.

Ufak Tefek Cinayetler 34.Bölüm Fragmanı Yayınlandı.


Yakın zaman içerisinde Star televizyonun sevilen dizisi Ufak Tefek Cinayetler fragmanı yayınlandı. Fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Ufak Tefek Cinayetler 34.Bölümün Fragmanını izle.


Not: Bu video "Ufak Tefek Cinayetler" isimli youtube kanalından alınmıştır. "Eğer Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir fragman yahut herhangi bir video varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, fragman sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır." İletişime geçmek için sitemizde yer alan iletişim bölümünden direk olarak mail gönderebilir veya iletisim@ibrahimfirat.net mail adresine E - posta atabilirsiniz.
FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.