-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » » Kusursuz Filmi (2007)


Kusursuz - Flawless Filmi


Vizyon Tarihi: 28 Mart 2008
Yapımı : 2007 - Lüksemburg , İngiltere
Tür : Dram , Gerilim , Suç
Süre: 108 Dakika
IMDb. 6.8
Yönetmen : Michael Radford
Oyuncular : Michael Caine , Demi Moore , Natalie Dormer , Lambert Wilson , Nathaniel Parker
Senaryo : Edward Anderson
Yapımcı : Mark Williams , Michael A. Pierce

Kusursuz - Flawless Filminin özeti:


10 üzerinden 6.8'lik IMDb puanı ile oldukça iyi bir sıralamaya sahiptir. 

Quinn çok büyük bir elmas şirketinin üst yöneticilerinden biridir. Zamanla işlerinde aksama ve karışıklığa neden olmaktadır. Gece gündüz, en iyi çalışanı olan Quinn'in şirket hakkını yiyecektir. Gereksiz şekilde işine son verileceği haberini şirketin temizlik görevlisinden öğrenir. Temizlik işçisi hobbs, Quinne çok zekice bir teklif verir. Şirketin tüm elmaslarını çalmak ve onlara iyi bir ders vermek için. Ancak bu iş çok tehlikeli ve imkansız kadar zor görünür. 16-17 seneden beri planını yapmakta olduğu soygun için hobbs artık tek başına değildir.


Flawless Filminin Fragmanını izle.


Not: Bu video "YouTube Filmleri" isimli youtube kanalından alınmıştır. "Eğer Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir fragman yahut herhangi bir video varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, fragman sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır." İletişime geçmek için sitemizde yer alan iletişim bölümünden direk olarak mail gönderebilir veya iletisim@ibrahimfirat.net mail adresine E - posta atabilirsiniz.



FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.