-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » Hafta Sonu Weekend (2014) filmini izlediniz mi?


Hafta Sonu - Weekend (2011) Filmi


Hafta sonu filmi 2011 İngiltere yapımı filmidir. Orjinal ismi "Weekend" 8 Ağustos 2014 tarihinde ülkemizde yeni vizyona girmiştir. Sinemalarda yerini almaktadır. Dram ve romantik türünde olan IMDb puanı olarak 7.7 olarak 13.449 oyla hakettiği yere gelmiştir.

Hafta sonu filminin yönetmeni "Andrew Haigh" senarist ve yapımıcıları "Andrew Haigh", "Tristan Goligher , Claire Mundell" Weekend filminin oyuncuları ise "Tom Cullen , Chris New , Vauxhall Jermaine , Jonathan Race , Laura Freeman" ile 1 saat 37 dakika süren zamanınız olduğu zaman izleyebileceğiniz vasat filmdir.

Hafta Sonu - Weekend filminin özeti:


Beklentilerinden çok  daha fazlasına dönüşmekte tek gecelik bir ilişki yaşamlarına mana vermeye çalışan iki genç kişinin alışılmadık aşk hikayesinden bahsetmektedir.


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.