-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Kuzine Soba Çeşitleri ve Fiyatları


Nostaljik yapıları ile evlerin baş köşesinde eskiden beri dekoratif bir halde kullanılan kuzine sobalar şimdilerde de evlerde nostaljik bölümler oluşturabilmek için kullanılmaktadır. Şark köşesi odalarda veya eskiyi anımsatmak istenen yeni odalarda kullanılan kuzine soba fiyatları çeşitleri çoğu kişiler için sadece dekorasyon için kullanılırken çoğu kişi tarafından da aktif olarak yemek pişirmek ve ısınmak için kullanılmaktadır. Ekonomik olan kullanımı ile her evde tercih edilebilecek bu sobalarda pişen yemeklerin diğer pişirme aparatlarında pişen yemeklere göre çok daha fazla lezzetli olduğu bilinmektedir. Daha lezzetli yemek tüketmek isteyen kişiler odun veya kömürü yakıt olarak kullandıklarında bu sobaların kullanımını yapabilirler. Bir çok kişi tarafından bu sobaların dikdörtgen modelleri tercih edilirken, bazı kişiler tarafından ise kare modelleri tercih edilmektedir. Eskiyi yansıtan yeni modelleri ile piyasada bulunabilen bu sobaların temizliği de diğer sobalara göre çok daha kolaydır. Kuzinelerin temizliğini yapmak için her modelde bulunan küllük bölmesi yani küllük çekmecesi kullanılabilmektedir. İç kısmında odun ve kömür yanan alanda biriken küller altında bulunan ızgara kısmından elenerek küllük bölmesine dökülür ve bu şekilde kuzine sobalar temizlenmektedir. 


Kuzine Soba Çeşitleri ve FiyatlarıKuzine Sobaların Kullanımı

Yazlık evlerde, köy evlerinde veya şehirlerdeki evlerde kullanılabilen, dekor olarak ortam süslemesi yapılmak için kullanılmak istenen sobaların bir çok çeşitleri bulunmaktadır. Kömür kuzine soba çeşitleri ve odun kuzine soba çeşitleri olarak iki kısma ayrılan bu soba çeşitlerinin her bir çeşidi evlerde kullanıma uygundur. Isı sağlamak istenen alana göre boyutları belirlenmesi gereken bu sobaların küçük tepsi sığabilecek çeşitleri bulunurken, çok büyük tepsilerde yemek pişirmek isteyen kişilerin bu sobaların büyük çeşitlerinden de alabilir. Soba çeşitleri renklerine göre de değişim gösterebilmektedir. Kuzine soba kullanımı genellikle metal renkleri, siyah renkler, demir rengi gibi renklerin tercih edilmesi ortama daha nostaljik ve otantik bir hava sağlamak için tercih edilen renkler olarak belirlenmiştir. Daha lezzetli yemekler tüketmek isteyen kişiler için en ideal pişirme aracı olan kuzine soba çeşitleri yemek ısıtmak ve tencere yemeği pişirmek için de en ideal sobalar arasındadır.Rize Nur ak kuzine soba toptan fiyatına perakende fiyatla ücretsiz kargo ile tüm Türkiye’ye kaliteli kalın sac kuzine sobalarını uygun fiyatlara göndermektedir. Odun ve kömür kuzine çeşitleri için  Nur Ak Kuzine Soba telefon 0464 242 27 55 bilgi alabilir, web adresi https://www.kuzinesoba.net/odun-kuzineleri satış sitesi üzerinden istediğiniz modelde sipariş verebilirsiniz.FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.