-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » Muska Filmi


Muska Film Hakkında:

Muska (2014)

25 Temmuz 2014 Tarihinde vizyona girecektir.  2014 yerli yapım korku filmidir. Yönetmen "Özkan Çelik" ve oyuncu kadrosunda "Kutay Sandıkçı , Petek Kırboğa , Gökcan Gökmen , Meriç Aral , Cenk Dinçsoy" bulunmaktadır.  Şunu belirtmek gerekir.  Şunu belirtmek gerekir; yerli  yapım korku filmleri günümüzde pek  tutulmuyor.  Ancak son zamanlarda ülkemizde oldukça iyi yerli korku filmleri çıkmıştır.  Yabancı filmlerde sürekli nasıl şeytan çıkarma olayı varsa bizde cin olayı vardır. Onlar cine şeytan bizler ise  cin deriz. Değişen pek bir şey olduğunu düşünmüyoruz. Bu filmi boş zamanınız varsa izleyebilirsiniz. Oldukça vasat bir film.


Muska Filminin Özeti:


Celal, bir köşe yazarı olarak iş yapmaktadır. Fakat hayatında pek çok ters gitmeye başlar. İşleri bozulur, hayatı tamamen kötüye gider. Bundan dolayı başka şehre gitmek ve başka mekanlarda kalmak için yola koyulur. Bir kasabada pansiyon bulur ve yerleşir. Fakat bu pansiyonun uzaktan ve yakından görüntüsü çok ürkütücü ve gizemlidir. Bi an tereddüt eder, korkar, ürker ne yapacağını bilemez ama mecburdur. Pansiyon sahibi "Aliye " hanım dengesiz ve insan aklının eremeyeceği acayip hareketleri vardır. Yazarı bu durum dahda korkutur. Celal pansiyonda kalmaya devam eder ve garip olaylar beraberinde gelir.

'MUSKA' Filminin Fragmanını İzle


Not: Bu video "Muska Film" isimli youtube kanalından alınmıştır. "Eğer Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir fragman yahut herhangi bir video varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, fragman sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır." İletişime geçmek için sitemizde yer alan iletişim bölümünden direk olarak mail gönderebilir veya iletisim@ibrahimfirat.net mail adresine E - posta atabilirsiniz.
FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.