-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » The Walking Dead Son Sezonu


The Walking Dead Son Sezon


Yürüyen Ölüler - The Walking Dead


Orjinal adı The walking dead türkçe adı Yürüyen ölüler olarak uzun yıllardan beri ABD'nin en sevilen en çok izlenen dizileri arasında yerini almaktadır.

Ülkemizde de izleyicisi oldukça fazla olan dizi  bir zombi dizisidir. Ancak klasik zombi dizilerinden farklı daha kaliteli daha farklı olmasıdır. Çok kaliteli görsellikleri ile izleyicinin sabırsızlıkla her sezonunu beklediği dizinin 5. sezon açılışı geçtiğimiz aylarda yapılmıştı. 1.2. ve son olarak 5. sezonun 3. bölümü yayınlandı.

The Walking Dead Son SezonuFacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.