-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » Unisex Parçaların Vazgeçilmezi Sweatshirt Modelleri


Hem erkekler hem de kadınlar tarafından tercih edilen ve giyimi ile spor bir şıklık yaratan sweatshirt modelleri, renk seçenekleri ile karşınızda. Özellikle de kış sezonu gelirken daha fazla ön plana çıkan bu modeller, kot ve jeans pantolonlar ile çok harika şekillerde kombin ediliyor ve spor şıklığı tam anlamıyla yansıtıyor.
Sweatshirt Modelleri İle Gününüzü Rahat Geçirebilirsiniz
Birbirinden farklı sweatshirt modelleri, her iki cins için de dolapların vazgeçilmezi olmalıdır. Kullanım rahatlığı olan ve her pantolonun üzerine yakışmakta olan modellerin kolları ve bel kısmı genellikle lastiklidir. Lastikli olmasının nedeni ise hem rahat kullanım sağlaması hem de soğuktan korumasıdır. Soğuktan koruyan bu modeller kış sezonunun en kurtarıcı parçalarıdır.

Sweatshirt modellerinden renk renk temin ettiğiniz takdirde, farklı parçalarla kombin edebilir ve spor şıklığı tam anlamıyla kendinize yakıştırabilirsiniz. Böylece kış sezonunu da harika kombinler ile geçirmiş olacaksınız. Hem bu modelleri görebilmek hem de farklı kombin önerileri için https://modaefsanesi.com/ adresine göz gezdirebilirsiniz.FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.