-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » Çocuklar Duymasın 57.Bölüm Fragmanı İzle..


Çocuklar Duymasın 57.Bölüm...


KANAL D televizyonunun senelerden beri eskimeyen ve en çok izlenen Çocuklar Duymasın dizisinin en son yeni bölümü 14 Kasım 2018 Çarşamba günü saat 20.00'de ekranlarda olacak...

Çocuklar Duymasın 57.Bölüm Fragmanı Yayınlandı...


Kısa özet:

Çocuklar Duymasın 57. Bölüm Fragmanı yayına  yakın zamanda  girdi.! Emre ile Simay'ın düğününe Sultan Hanım'ın fazla kiloları engel oluyor!

Sultan Hanım, fazla kilolarından kurtulmak için herkesten yardım alıyor. Hüseyin, mahkemelik oluyor!Çocuklar Duymasın 57.Bölümünün Fragmanını İzle..Not: Bu video "KanalD" isimli youtube kanalından alınmıştır. "Eğer Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir fragman yahut herhangi bir video varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, fragman sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır." İletişime geçmek için sitemizde yer alan iletişim bölümünden direk olarak mail gönderebilir veya iletisim@ibrahimfirat.net mail adresine E - posta atabilirsiniz.
FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.