-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » Bozkır Dizi "(Blu TV)" 5. Bölüm En Yeni Son Bölüm.


Bozkır 5.  Bölüm Ne  Zaman?

Her perşembe olduğu gibi BluTv üzerinden  bozkır dizisini izleyebilirsiniz.   27 Aralık  2018  Perşembe Akşamı saat  20.0':de  blu tv ekranlarında olacak.

Bozkır 5.Bölüm izle 20.00'de BLU TV'de!

Bozkır 5. bölüm  fragmanı yayınlandı.


Bozkır dizisnin  5. bölümünün  en son bölümünün yeni  fragmanını izlemek için   aşağıdaki  bağlantıyı kullanabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=Zl0L7Xldi6c

BluTv'nin yeni dizisi Bozkır yeni bir polis olan "Nuri Pamir"in yaşamını anlatmaktadır. Sadece BluTv üzerinden izleyebileceğiniz yeni dizi 2018 yılının en çok izlenen internet dizileri arasında yer almaktadır. dizi oyunları "Yiğit Özşener, Ekin Koç,Merve Çağıran,Yeni Dizi 2018" BluTV üzerinden izleyebilirsiniz.


Bozkır Özeti:


Mesleğinde oldukça tecrübeli olan Seyfi ile deli dolu olan genç ve yeni polis olan Nuri Pamir olayın geçtiği şehirde bir çocuk cinayeti ile karşı karşıya gelirler. Bu cinayet onları şehrin nüfuzlu iş adamı Abbas Bey ve kızı Dilara’ya götürür.

Bozkır Dizi "(Blu TV)" 5. Bölüm En Yeni Son Bölüm


Bozkır, gerçekçi dili ve karakterleriyle tipik bir iyi-kötü çatışmasından çok gri alanlardan, suç ve ceza, adalet duygusu, vicdan gibi kavramlardan beslenmektedir..Levent Cantek’in senaryosunu Ali Demirel ile  Barış Erdoğan'ın beraber  yazmış olduğu Bozkır’ın yönetmeni ise  Şöhret, Es Es, Bugünün Saraylısı vs  gibi dizilerle kendinden sıkça  söz ettirmiş dizilerle tanınmış Bahadır İnce yer almaktadır.

BluTv'nin en çok izlenen dizisi  sıfır bir dizisi ise  çok yakında izleyici ile  buluşacaktır.

Sıfır bir dizisini sadece BluTV üzerinden izleyebilirsiniz. BluTV üzerinden dizi nasıl izlenir aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.