-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » Gülcemal Filmi


Gülcemal Filmi ( 2014 )


Vizyon Tarihi: 18 Nisan 2014
Yapımı :2014 - Türkiye
Tür : Komedi Filmi
Süre: 84 Dakika.
Yönetmen : Özgür Selvi
Oyuncular : Peker Açıkalın , Merve Sevi , Cem Kılıç , Haldun Boysan , Mehtap Bayri
Senaryo : Peker Açıkalın , Erhan Can Sezer
Yapımcı : Tülay AkınGülcemal Filminin özeti:


Gülcemal doğal olarak kendi halinde hayatını devam ettiren kişidir. Bir anda hiç ummadığı anda kaderini değiştirecek derecede bir miras kalır. Ancak bu durumu öğrenen şahbaz ailesi gülcemale kalan mirası elinden almak için oyunlar yapar. Ve o mirası almaya kararlıdırlar. Uzun zaman geçmeden şahbaz ailesi zor durumlarla karşılaştıklarının farkına varırlar. Gülcemal mirası almak için İstanbul'un yolunu tutar ve burada komik ve değişik bir macera kendini beklemektedir..


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.