-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » Nuh Büyük Tufan Filmi


Nuh: Büyük Tufan Noah Filmi ( 2014 )


Vizyon Tarihi: 03 Nisan 2014
Yapımı : 2014 - ABD
IMDb. 6.8
Tür : Dram , Fantastik
Süre: 130 Dakika.
Yönetmen : Darren Aronofsky
Oyuncular : Russell Crowe , Jennifer Connelly , Anthony Hopkins , Emma Watson , Logan Lerman
Seslendirenler : Frank Langella
Senaryo : Darren Aronofsky
Yapımcı : Darren Aronofsky , Arnon MilchanNuh  Büyük Tufan  Filminin özeti:Russell Crowe cesaretini ve  fedakarlığını çok iyi bir şekilde anlatan  epik bir hikayeden esinlenirek sinemaya uyarlanan sinema filmi. Nuh: Büyük Tufan filminde  başrol oyuncusu.. Film, vizyoner yönetmen Darren Aronofsky tarafından sinemaya aktarıldı...

Nuh'un Gemisi'nin teknolojik  tekniklerle anlatılan olayı , 3 Nisan 2014 günü Türkiye'de gösterime girdi...

NUH:BÜYÜK TUFAN TÜRKÇE DUBLAJLI İLK FRAGMANINI İZLE..


Not: Bu video "Paramount Pictures International" isimli youtube kanalından alınmıştır. "Eğer Sitemizde telif haklarının size ait olduğu ve yayınlanmasından rahatsız olduğunuz bir fragman yahut herhangi bir video varsa bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, fragman sitemizden 3 iş günü içerisinde kaldırılacaktır." İletişime geçmek için sitemizde yer alan iletişim bölümünden direk olarak mail gönderebilir veya iletisim@ibrahimfirat.net mail adresine E - posta atabilirsiniz.
FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.