-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » » Son Kalan Filmi Lone Survivor


Son Kalan - Lone Survivor Filmi


Vizyon Tarihi: 28 Şubat 2014
Yapımı :2013 - ABD
IMDb: 7.8
Tür : Aksiyon , Dram , Gerilim
Süre: 120 Dak.
Yönetmen : Peter Berg
Oyuncular : Mark Wahlberg , Eric Bana , Emile Hirsch , Ben Foster , Taylor Kitsch
Senaryo : Peter Berg
Yapımcı : Akiva Goldsman , Peter BergSon Kalan Filminin özeti:


Gerçek bir hayat hikayesinden alınan ve sinemaya uyarlanan son kalan filmi, Red Wing operasyonu isminde bir görev verilir 4 kişilik gruba. Amerikan SEAL grubu, Taliban reisi Admad Shad'ı ölü ya da diri ele geçirmek için Afganistan'ın Kunar bölgesine gönderilirler. Bu zorlu göreb esnasında 4 kişiden sadece bir tanesi yara almaz. Diğer kalan 3 kişi ağır şekilde yaralanırlar. Her ne kadar görevi için geride bıraktığı için 3 kişi üzülse de görevini yerine getirmek zorundadır...
FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.