-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » Sürgün İnek Filmi


Sürgün İnek Filmi


Vizyon Tarihi: 28 Şubat 2014
Yapımı :2014 - Türkiye
Tür : Komedi
Yönetmen : Ayhan özen
Oyuncular : Hasan Kaçan , Şebnem Sönmez , Vildan Atasever , Cezmi Baskın , Fırat Tanış
Senaryo : Serkan öztürk
Yapımcı : Ali Tokul


Sürgün İnek Filminin özeti:


Gomalak isminde bir kasabada yaşayan 28 şubat sürecinde.  Köydeki bir ineğin yanlışlıkla Atatürk büstünü kırması yüzünden endişe ve kaygılanmayı anlatan. Yerli yapımlardan biridir. Bütün yetkililer ineğin peşine düşer ve onu aramaya başlar. Ve sonuç olarak inek sürgüne gönderilir. Adı sürgün inek olarak anılmaya başlar.  Sürgüne gönderilen bu ineğin sahipleri ineği kurtarmak  için ellerinden gelen her şeyi yapmaya çalışmaktadır. 28 Şubat 2014'de vizyona giren komedi ağırlıklı sinema filmidir..
FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.