-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Sakarya Araç Kiralama Fiyatları


Sakarya araç kiralama fiyatları konusunda oldukça yüksek imkanlara sahip bir şehir diyebiliriz. Şehir merkezinde ve çevre ilçelerde birçok noktada bulunan araç kiralama servisleri nedeniyle kendinize en uygun ve kaliteli araç kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Araçların kalitesine göre fiyatlar değişmekte olup 100 lira gibi uygun rakamlara günlük araç bulabileceğinizi rahatlıkla söyleyebiliriz.
Özellikle de Anıl Araç Kiralama, Tuğra Araç Kiralama, Anadolu Rent a Car gibi Sakarya'ya özgün yerel araç kiralama firmaları birçok mutlu müşteriye hizmet vermektedir. Sakarya araç kiralama fiyatları konusunda ise belirttiğimiz gibi aracınızın modeline ve günlük kullanımına göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Örneğin biraz daha eski model, manuel vites ve dizel araçlar daha düşük fiyatta bulunurken yeni model, düz vites ve benzinli araçlar biraz daha pahalı fiyatlardan bulunmaktadır.
Bunun yanı sıra birçok özel ve kaliteli rent a car firmasında oldukça farklı seçenekte araçlar bulunmaktadır. Sakarya araç kiralama fiyatları denildiği zaman özelikle Mercedes, BMW, Audi, Volvo gibi araçların fiyatları oldukça yüksek olabiliyorken Ford, Fiat gibi araçlar daha uygun durumdan bulunabilmektedirler.
Fiat Linea1.3 Dizel Manuel veya Benzeri Günlük Kiralama Fiyatı 120 TL


Sakarya Araç Kiralama Fiyatları

En iyi 3 Sakarya Araç Kiralama Firmaları

Tayfun Araç Kiralama

Sakarya'da araç kiralama işi yapan firmamız yılların tecrübesi ile sektörde yerini ciddi şekilde almıştır.

Trend Araç Kiralama

Araç Kiralama işinde bir TREND halini alan firmamız, Sakaryada araç kiralama işinde artık bir uzmandır.

JustinianusRent A Car

Günlük ve Aylık Araç Kiralama (2013 Model Opel Astra J, 2013 Model Ford Focus, 2012 Model Toyota Auris ve Diğer Araçlarımızla Hizmetinizdeyiz)

Tüm firmaları ve fiyatları görmek için https://www.sakaryarehberim.com/a/arac-kiralama adresini ziyaret edebilirsiniz.FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.