-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » Bayan GömlekBayan gömlek modelleri özellikle yazı gelmesi ile birlikte tekrardan dolaplardan çıkmaya ve satın alınmaya başlandı. Peki,  bu sezon hangi tarz gömlekler tercih edilecek?

Biliyorsunuz ki moda anlayışı son birkaç sene içerisinde artık sadece şık görünmenin önemli olmasından hem şık hem de rahat olmasına geçti. Yani artık moda sektörü hem rahat hem de şık kıyafetler üretiyor. Gömlekler ise bunun için en uygun kıyafet. İşte veya dışarı çıkarken gömlek giymek sizi tişört giymekten daha şık birisi yapacaktır.

Bayan Gömlek

Hangi Gömlekler Popüler

Çiçek desenli gömlekleri son 2 senedir oldukça fazla görüyoruz. Bu sezonda da bu gömlekler oldukça tercih edilecek gibi gözüküyor. Bunun yanı sıra vücudu tamamen saran gömlekler yerine erkek gömleği denilebilecek gömlekler oldukça popüler. Bu tarz gömlekleri tercih ederken mutlaka belinize bir kemer tercih edin. Aksi takdirde üst vücudunuz kıvrımsız gibi gözükecektir.

Bayan gömlek denilince aslında hem teri belli etmeyecek sizi rahat ettirecek tarz da gömlekler bulmak bazen zor oluyor. 5in1 ise bu konuda gerçekten kendini kanıtlamış bir marka. Birçok gömlek seçeneğine bu linkten https://www.5in1canpolat.com/gomlek-11 ulaşabilirsiniz.FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.