-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » Bilgisayar Programları Ne İşe Yarar?Programlar, bilgisayarlarımız için vazgeçilmez araçlardır. İnternete girerken, yazı yazarken veya herhangi başka bir işlemi yaparken bile bir program aracılığıyla bu işlemleri gerçekleştiririz. Programların kullanım oranları oldukça yüksektir. Piyasada ise birçok farklı işlem için birçok farklı program yer almaktadır. Programların bazıları ücretsiz yayınlanırken bazıları ise ücretli olarak kullanıma sunulmaktadır. Durum böyle olunca da full program indir kelimesi üzerinde yoğun bir aranma hacmi mevcuttur.

Programlar Ne İşe Yarar?

Bir fotoğraf üzerinde düzenleme yapacağımızı varsayalım. Bu düzenlemeyi bilgisayar üzerinde yapmak için bir programa ihtiyaç duyarız. Çünkü bilgisayar kendi kendine fotoğrafta düzenleme yapamaz. Bir program aracılığıyla renkleri ve tonları rahatça ayarlayabilir, hatta fotoğraf üzerine yazı ekleyebilir ve farklı işlemler de yapabiliriz.
Veya bir slayt yapacağımızı düşünelim. Bu slaytı yapmak için de bir slayt programına ihtiyaç duyacağız. Bu şekilde geçişleri ve resimleri kolayca ayarlayabileceğimiz gibi dilersek müzik bile ekleyebileceğiz.

Bilgisayar  Programları Ne İşe  Yarar?


Yani kısaca bahsetmek gerekirse bilgisayar üzerinde yapacağımız tüm işlemler için bir programa ihtiyacımız olacak.

Program İndirirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bir programı indirip kurduktan sonra farkına varmadan bilgisayarınıza zararlı bir yazılım kurmuş olabilirsiniz. Bu nedenle bilgisayarınız için bir program indirmesi yaparken dikkatli olmanız gerekir. İnternet korsanları tarafından size kötülük yapmak amaçlı tuzaklara rastlamış olabilirsiniz. Bu durum da sizi ve kişisel bilgilerinizi tehlikeye atabilir. Bu nedenle de bilmediğiniz veya güvenmediğiniz sistemlerden indirme yapmamanız gerekir.

Tam Sürüm Program İndirmek

İndirdiğiniz programlar doğru program olsa dahi tam sürüm olmayabilir. Bu nedenle de program bir sürelik kullanım sonucunda kullanılmaz hale gelebilir. Ya da kullandığınız programda bazı özelliklerin kısıtlanmış olduğunu görebilirsiniz.

Bu nedenle full program indirmeye dikkat etmeniz gerekiyor. İndir.pub olarak tüm programların tam sürümlerini isteğinize göre sizlere sunuyoruz. Sitemizden indirmiş olduğunuz dosyalar yüklenmeden önce güvenlik testlerinden geçirilmiştir. Bu nedenle de güvenli olarak dosyaları indirebilir ve gönül rahatlığıyla bilgisayarınıza kurabilirsiniz. İndir.pub aracılığıyla edindiğiniz dosyalar kesinlikle güvenli ve kullanılabilir haldedir. Bazı durumlarda linkler kullanılmaz hale gelebiliyor. Fakat biz bunların da detaylı takibini yaparak sürekli olarak linklerimizi yeniliyoruz.FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.