-->

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » Topuklu Bot ModelleriBot modelleri, kış aylarında da modadan taviz vermeyen kadınların vazgeçilmezlerinden biri olmaya devam ediyor.İnce detaylarla tasarlanan bu modeller esnek detayları sayesinde rahat giyilebilen formlarıyla adından söz ettiriyor.

Topuklu Bot Modelleri


Kışlık topuklu botçeşitleri yepyeni modelleri ile gardıroplardaki yerini almaya devam ediyor. Her zevke hitap edecek çeşitlilikte tasarımlara kolayca ulaşabilirsiniz. Soğuk kış günlerinde ayaklarınız koruma altına alan topuklu botlar şıklık ve rahatlığı birarada sizlere sunabiliyor.

2019 Topuklu Bot Tasarımları

İnce detaylarla zengin hale getirilen bu modeller kadınlara göz alıcı kombinler sunuyor. Özgün tasarım anlayışıyla tasarlananbot modellerielbiselerle kolayca kombinleniyor. Sağlam ve kalın taban yapısı bulunan topuklu botmodelleri kış aylarında en büyük yardımcılarınızdan bir tanesi olacak. Birbirinden şık ve modaya yön veren botlar ekonomik fiyatlarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

Topuklu Botİncele

Dayanıklılığa önem verenlerin bir numaralı tercihi olanbotlar, her daim estetik bir dokunuş arayanlara destek oluyor. İnce topuklu botlar ise özellikle ofis ortamlarında şıklığını korumak isteyenlerin göz ürünleri arasında bulunuyor. Siz de bu özgün ve birbirinden şık modelleri https://www.comertshoes.com/kadin-topuklu-bot-42adresinden hemen satın alabilirsiniz.FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.