Başak Burcuna Yalan Söylemeyin

ibrahim fırat | Pazar, Mart 01, 2015 | 0 yorum
Başak burcu  lafını esirgemeyen ve aynı zamanda çok zeki burçlardan biridir. Genel olarak doktorların çoğu başak burcundan çıkabilmektedir veya büyük işlerin uzmanı olan kişiler. Bu yüzden karşınızdaki kişiyi kandırabileceğinizi sanmayın ve yalan söylemekten kaçının, her an yüzünüze yalanınızı çarpabilir, ortada kalırsınız.

İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if