Mesafeli Gibi Görünüşünüz

ibrahim fırat | Pazar, Mart 01, 2015 | 0 yorum
Başak burçlarının tipik özelliklerinden bir diğer ise mesafeli ve soğuk görünmeleridir. Aslında bu insanları iyi tanıyan kişiler aslında öyle olmadıklarını bilirler. Ailesi ve yakın akrabaları kendilerini çok iyi tanırlar. Ama dışarıdan gören her bir kimse o an diyebilir, bu ne kadar soğuk ve ya mesafeli diye.

Bu soğuk duruş biraz zekada birazda yapmacık samimiyetlerden uzak durmanızdandır.İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if