Sanata Olan İlginiz Çok Fazla

ibrahim fırat | Pazar, Mart 01, 2015 | 0 yorum
Edebiyat, müzik, film ve bir çok sanat dalını çok iyi bilirsiniz. Bu üstün becerinizden kaynaklanan ve sanata olan ilginizden kaynaklı. Yeni çıkan veya çıkmaya hazırlanan filmleri dahi sizden önce bilenler çok azdır. Siz bilirsiniz, siz araştırırsınız ve en basitinden çıkan en yeni müziğin adını bile  başak burçlarından duyabilirsiniz.

İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if