Trafik Yarışı Online v1.9

ibrahim fırat | Cumartesi, Mart 21, 2015 | 0 yorum
Trafik Yarışı Online v1.9

Trafik Yarışı Android cep telefonu oyunu


Trafik Yarışı Online v1.9 online android oyunlarından biridir. Fakat İnternet olmadan bu oyunu oynamanız mümkün değil, android cihazlarınızda İnternet bağlantısı olması lazım. Trafik oyunu android Android 2.3 ve üzeri sistemlerde oynayabilirsiniz.

DOSYA BOYUTU44.5 MB, Arayüz İngilizce dilinde ve ücertsiz indirebileceğiniz oyunu Google Play Store üzerinden indirebilir yada aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vecogames.racingonline

Bir önceki android oyun tanıtımı >  CAR WASH & SPA v1.1.0
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if