iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

yedekparcatr.com sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

CAR WASH & SPA v1.1.0

27 Şubat 2015 - # # # #


CAR WASH & SPA Android Cep Telefonu Oyunu

Bu oyunun en güzel özelliğinden biri arabalarınıza bakım yapmak bu araba oyununda kirli arabaları temizleyerek çok güzel ve şık hale getirebiliyorsunuz. Bu şekilde oyun daha eğlenceli bir hal almış oluyor. Kullanıcılar tarafından çok sevilen "CAR WASH" oyunun güncellenmiş versiyonudur. 


CAR WASH & SPA v1.1.0


Bu oyunda bir çok araba türü vardır. Minibüs, otobüs, kamyon, ve diğer araba çeşitleri. Arabayı temizlemek için önce arabanızı belirleyin sonra su ile çamurluklarından başlayarak normal temizleme şekli ile pırıl pırıl yapın.

SİSTEM GEREKSİNİMİ  Android 2.3 ve üzeri sistemlerde çalışmaktadır. DOSYA BOYUTU18.4 MB, Dil Türkçe'dir. Bu araba oyunu ücretsiz olarak Google Play Store üzerinde kullanıcıya sunulmaktadır. Dilerseniz oradan indirin veya aşağıdaki orjinel bağlantıyı kullanın.

https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.hihoy.carWashAndSpa

Bir önceki Android Oyun tanıtımı >>  
Cube Clans Wars 3D:Multiplayer
Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.