Bakterileri Arındırmak İçin Eti Yıkamak

ibrahim fırat | Çarşamba, Nisan 01, 2015 | 0 yorum
Genel olarak insanlar eti pişirmeden önce yıkayarak bakterilerin temizlenmesini sağlarlar. Bunu genel olarak her yemek yapan kişi yapmaktadır. Fakat et yıkanırken bakteriler etrafa ve suya bulaşarak daha fazla risk oluşturur. Zaten et pişerken içindeki bakterilerde yok olmaktadır. Bu yüzden eti yıkamak yerine yıkmadan pişirmek daha sağlıklıdır.

Bakterileri Arındırmak İçin Eti Yakamakİçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if