Mikrodalga Fırında Isıtılan Yemeklerin Besin Değerini Azaltması

ibrahim fırat | Çarşamba, Nisan 01, 2015 | 0 yorum
Mikrodalga fırında yemeklerin ısıtıldığı zaman besin değerinin azaldığını söyleyenler oldukça fazla. Fakat araştırmalar sonucunda bunun zararlı ve besin değerinin azalmadığı ortaya çıkmıştır. Çünkü en iyi yöntem en kısa sürede tüketeceğiniz gıdaların ısıtılmasıdır. Uzun süre ısınmaya maruz kalan besinler, besin değerini yitirmeye mahkumdur.

Mikrodalga Fırında Isıtılan Yemeklerin Besin Değerini Azaltması


İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if