Traffic Bandits Italy Venice v1.4

ibrahim fırat | Perşembe, Mayıs 14, 2015 | 0 yorum

Traffic Bandits Italy Venice v1.4 Android cep telefonu oyunu


İtalya ve Venedik civarlarında araba yarışı yapmaya hazırlanın. En güzel android araba yarışı oyunlarından olan  "Traffic Bandits" ile arabaları sollayarak puanlar kazanıyorsunuz. Traffic Bandits Italy Venice v1.4


Android 2.3 ve üzeri sistemlerde çalışmakta, DOSYA BOYUTU 29.2 MB, DİL DESTEĞİ Türkçe, İngilizce ve ücretsiz oyundur. Bu oyunu Google Play Store üzerinden indirebilir veya aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hazar.italiandriverBir önceki android oyunu >>    Combat Strike Multiplayer v3.1
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , , , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if