iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

Traffic Bandits Italy Venice v1.4

14 Mayıs 2015 - # # # # #Traffic Bandits Italy Venice v1.4 Android cep telefonu oyunu


İtalya ve Venedik civarlarında araba yarışı yapmaya hazırlanın. En güzel android araba yarışı oyunlarından olan  "Traffic Bandits" ile arabaları sollayarak puanlar kazanıyorsunuz. Traffic Bandits Italy Venice v1.4


Android 2.3 ve üzeri sistemlerde çalışmakta, DOSYA BOYUTU 29.2 MB, DİL DESTEĞİ Türkçe, İngilizce ve ücretsiz oyundur. Bu oyunu Google Play Store üzerinden indirebilir veya aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hazar.italiandriverBir önceki android oyunu >>    Combat Strike Multiplayer v3.1

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.