iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

Aslıhan Gürbüz Kimdir?

1 Haziran 2015 - #


Aslıhan Gürbüz Biyografi


Aslıhan Gürbüz Türkiye doğumlu ve Doğum Tarihi : 16.02.1983, Dizi oyuncusudur. Muhasebe bölümünü bitirdikten sonra Konya Selçuk Üniversitesi Konservatuar Tiyatro bölümünü okumuştur. Bir Bulut Olsam isimli dizide rol alarak ünlü bir oyuncu oldu. Geçmiş dönemlerde ekranlara gelen Yahşi cazibe dizisinde Azerbaycanlı karakter Cazibe'yi canlandırmıştır. Şimdiki zamanlarda ise  Zeytin Tepesi dizisinde Deniz karakteri ile rol almaktadır.

Aslıhan Gürbüz  Kimdir?


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.