Aslıhan Gürbüz Kimdir?

ibrahim fırat | Pazartesi, Haziran 01, 2015 | 0 yorum
Aslıhan Gürbüz Biyografi


Aslıhan Gürbüz Türkiye doğumlu ve Doğum Tarihi : 16.02.1983, Dizi oyuncusudur. Muhasebe bölümünü bitirdikten sonra Konya Selçuk Üniversitesi Konservatuar Tiyatro bölümünü okumuştur. Bir Bulut Olsam isimli dizide rol alarak ünlü bir oyuncu oldu. Geçmiş dönemlerde ekranlara gelen Yahşi cazibe dizisinde Azerbaycanlı karakter Cazibe'yi canlandırmıştır. Şimdiki zamanlarda ise  Zeytin Tepesi dizisinde Deniz karakteri ile rol almaktadır.

Aslıhan Gürbüz  Kimdir?
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if