Osmanlı Arşivinde Bulunan Garip Cin Resimleri

ibrahim fırat | Çarşamba, Temmuz 15, 2015 | 0 yorum
Bu resimler  1950 senelerinde Osmanlı arşivindeki resimlerin incelenmesiyle birlikte  bulundu. İlk bakıldığında minyatür tarzında çizilmiş gibi görünen bu resimler "Mehmet Siyah Kalem" imzası taşımaktadır. Ancak bu kişinin kim olduğu henüz bilinmemekte ve bu resimleri hayal gücüne dayalı olarak mı yoksa görerek mi çizdiği bilinmemektedir.

1
h
g
f
e
d
c
b
a


İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , , , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if