iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

FIFA 16

22 Ekim 2015 - # # #


FIFA 16 Android Oyunu

Dünya çapında bilinen en güzel ve en kaliteli futbol oyunu olan FIFA "Electronic Arts" tarafından geliştirilmiş yeni versiyonudur. 

FIFA 16


FIFA 2016 Ultimate Team oyunseverlere daha geniş yelpazede kullanıcı deneyimi yaşatmayı hedefliyor. Bu oyunda mobil kullanıcı kitlesine yönelik gol sevincini yeni versiyonda görmekteyiz.  Bu oyun tümüyle yenilenmiş ve geliştirilmiştir. Bu oyun her cihazda çalışmayabilir bu yüzden sizlere aşağıda verdiğimiz bağlantıdan indirmenizi tavsiye ederiz. 

Android 4.4 ve üzeri sistemlerde çalışmaktadır. Arayüzü -  Türkçe, İngilizce olarak ayarlanmıştır. DOSYA BOYUTU 1.24 GB,  FIFA 16 oyununu Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz veya aşağıdaki aynı bağlantıyı kullanarak rahatlıkla indirebilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ea.gp.fifaworld

Bir önceki oyun tanıtımı olan "Submarine Simulator 2D v1.0" android oyununun tanıtımını yaptık. Konumuza giderek detaylı bilgilere ulaşabilir ve oyunu indirebilirsiniz.


Yorumlar

  1. Piyasanın en iyi grafikli futbol oyunu kesinlikle.

    YanıtlaSil
  2. fifa başlı başına bir dünya android de olması da ayrı bir güzellik

    YanıtlaSil
  3. fifa çok güzel bir oyun zaten senelerdir bizi kendine bağlayabiliyor

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.