PC Inspector File Recovery 4.0

ibrahim fırat | Perşembe, Kasım 19, 2015 | 0 yorum
PC Inspector File Recovery 4.0 İndir

      PROGRAM BİLGİLERİ        PROGRAM
Üretici Firma CONVAR Deutschland
Lisans Ücretsiz
Dil Desteği ( Arayüz ) İngilizce
Program Boyutu 3.3 MB
İşletim Sistemi Windows 7
Ekleyen İbrahim Fırat
Program Kategorisi Yedekleme - Kurtarma
Açıklama ( Özellikleri ) Bu yazılım bilgisayarınızdaki verileri kurtarmanıza yardımcı olur. Bazı silinmiş sürücüleri de tespit etmeye yarar. Dosyalarınızı orjinal olarak yeniden yapılandırma olanağı tanır. ve bunun haricinde birçok işlemleri yapabilen ücretsiz bir programdır. 
    Programı İndirmek için  > > >http://199.115.117.237/371-pci_filerecovery.exe
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if