Rus Pilotlar Böyle Vuruldu...

ibrahim fırat | Çarşamba, Kasım 25, 2015 | 0 yorum
Rus pilotlar Türkmenler tarafından böyle vuruldu...


Savaş uçağının düşürülmesinin ardından paraşütle atlayan Rus pilotlar Türkmenler tarafından vurulduğu ana ait gerçek görüntüler. Pilotların kurşunlardan korunmak için paraşütle inerken sağa sola doğru hareket ettikleri görülüyor. Ve Türkmenlerden bazıları esir alınmasını pilotların vurulmaması gerektiğini söylüyor.. Bu görüntüler bir amatör kamera tarafından çekilmiştir.


İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if