Kur'an-ı Kerim 19. Sayfa

ibrahim fırat | Cuma, Aralık 18, 2015 | 0 yorum
Kur'an-ı Kerim 19. Sayfa Bakara Suresi Yavaş Şekilde okunuşu.

Recep Toraman hocamızın, yavaş şekilde ve tecvit ile okuduğu Kur'an- Kerim'in 19. sayfası bakara suresi. "Ve len ter za" diye başlayan sayfadır. Bu sayfalar bir önceki video da dediğimiz gibi her Kur'an-da farklı sayfalarda olabilir. Kur'an-ı Kerim'in boyutunun büyüklüğüne ve küçüklüğüne göre değişiklik gösterdiğinden kaynaklıdır. Ancak hemen hemen aynıdır, ya bir sayfa ileride yada geride olabilir. İyi dinlemeler.

Bir önceki videoda "Kur'an-ı Kerim 18. Sayfa" Bakara Suresinin okunuşunu dinleyebilirsiniz.
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if