Kur'an-ı Kerim 20. Sayfa

ibrahim fırat | Perşembe, Aralık 24, 2015 | 0 yorum
Kur'an-ı Kerim 20. Sayfa Çok Yavaş Şekilde Okunuşu Dinle.


Recep Toraman Hoca tarafından yavaş şekilde Kur'an- Kerim'in 20. Sayfasının okunuşu. Dinlerken rahat şekilde takip edebileceğiniz şekilde ayarlanmıştır. 20. Sayfa Bakara Suresi 1. CÜZ.Bir önceki Kur'an-ı Kerim okunuşu 19. sayfa bakara suresi 1. Cüz yavaş okunuşu ile dinleyebilirsiniz.
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if