MORTAL KOMBAT X v1.6.0

ibrahim fırat | Salı, Aralık 15, 2015 | 3 yorum
MORTAL KOMBAT X v1.6.0 İndir

MORTAL KOMBAT Android cep telefonu oyunu

Dünyada bu oyunu bilmeyen kimse yoktur sanırım. Dünya genelinde en oynanan ve sevilen oyunlardan biridir. Geçmişten günümüze kadar türlü türlü versiyonları yayınlanmıştır. MORTAL COMBAT X oyunun güncen versiyonu olan v1.6.0 oyununu android cihazlarınızda rahatlıkla oynayabilirsiniz.

MORTAL KOMBAT X v1.6.0


SİSTEM: Android 4.0 ve üzeri cihazlarınızda, DOSYA BOYUTU 25.3 MB, Dil: İngilice ve ücretsiz olarak sunulan bir oyundur. "MORTAL KOMBAT X v1.6.0" oyununu Google Play Store üzerinden indirebilir veya aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

MORTAL KOMBAT X Oyununu indirmek için aşağıda bulunan bağlantıyı kullanınız.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wb.goog.mkx

Bir önceki android oyunu "New Star Soccer v3.0" tanıtımını yaptığımız konuyu inceleyebilir ve ilgili bağlantıları kullanarak indirebilirsiniz.
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

3 yorum:

  1. Çocukluğumuzun oyunu ne oynardım favorim hep Mortal kombat 3 te Smoke idi hemen indiriyorum

    YanıtlaSil
  2. Mortal Kombat x durdruldu diyip oyundan atıyor lütfen bi çözüm bulunsun

    YanıtlaSil
  3. Play Store'da bulunan en iyi dövüş oyunlarından biri kesinlikle bu tür oyunları seviyorsanız deneyin.

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if