Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

» » » » MORTAL KOMBAT X v1.6.0


MORTAL KOMBAT X v1.6.0 İndir

MORTAL KOMBAT Android cep telefonu oyunu

Dünyada bu oyunu bilmeyen kimse yoktur sanırım. Dünya genelinde en oynanan ve sevilen oyunlardan biridir. Geçmişten günümüze kadar türlü türlü versiyonları yayınlanmıştır. MORTAL COMBAT X oyunun güncen versiyonu olan v1.6.0 oyununu android cihazlarınızda rahatlıkla oynayabilirsiniz.

MORTAL KOMBAT X v1.6.0


SİSTEM: Android 4.0 ve üzeri cihazlarınızda, DOSYA BOYUTU 25.3 MB, Dil: İngilice ve ücretsiz olarak sunulan bir oyundur. "MORTAL KOMBAT X v1.6.0" oyununu Google Play Store üzerinden indirebilir veya aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

MORTAL KOMBAT X Oyununu indirmek için aşağıda bulunan bağlantıyı kullanınız.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wb.goog.mkx

Bir önceki android oyunu "New Star Soccer v3.0" tanıtımını yaptığımız konuyu inceleyebilir ve ilgili bağlantıları kullanarak indirebilirsiniz.


FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

3 yorum:

  1. Çocukluğumuzun oyunu ne oynardım favorim hep Mortal kombat 3 te Smoke idi hemen indiriyorum

    YanıtlayınSil
  2. Mortal Kombat x durdruldu diyip oyundan atıyor lütfen bi çözüm bulunsun

    YanıtlayınSil
  3. Play Store'da bulunan en iyi dövüş oyunlarından biri kesinlikle bu tür oyunları seviyorsanız deneyin.

    YanıtlayınSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.