Bonzai ve Zararları Nedir? sinema

Saçları çok taramak

ibrahim fırat | Perşembe, Şubat 11, 2016 | 1 yorum

Bazı kişiler saçlarını çok sık olarak tarar. Bunun nedeni saçlarının daha sağlıklı olması için yaptıklarını söylerler. Saçları gerektiğinden fazla taramak saçlarınızın kırılmasına neden olur. Bu yüzden çok taramak sağlık getirmez.

Fakat normal zamanlarda, belli aralıklarla saçları taramak iyidir. Bu sayede tararken saç diplerinde bulunan doğal yağlar dağılarak sağlıklı olur ama bunu çok sık yapmak elektriklenme ve kırılma meydana getirebileceği için orta yolu seçmeniz en uygunudur. Ve gerekli olarak yumuşak biçimde uçlarından başlayarak tarayınız.

tarak

1  2  3  4  5İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

1 yorum:

  1. şimdi saçlarımızın uzaması için keselim mi kesmeyelim miii uçlarını ?

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if