Henüz Gömülmeden..

ibrahim fırat | Perşembe, Şubat 04, 2016 | 2 yorum
Biz Müslümanlar öldükten sonraki hayata inanırız ve kabir azabının hak olduğuna da inanırız. Ancak bazı kimseler kabir azabının olmadığını söylerler bu sözle asılsızdır. Kabir azabı vardır. Ancak ibret olması açısından bazı durumlarda ortaya çıkıyor. Bunların bir örneği videoda görselde göreceksiniz. Daha gömülmeden bir yılan sarmalamış.


İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

2 yorum:

  1. Cok etkileyici bir video olmus cidden, kabir azabindan korkmayanlarin kendilerince bir bildikleri vardir herhalde

    YanıtlaSil
  2. Ölüm, ruhun bedenden ayrılmasıdır. Yaşadığımız âlemden kabir âlemine yolculuktur.

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if