A Cure for Wellness Filmi (2016)

ibrahim fırat | Perşembe, Mart 24, 2016 | 0 yorum
A Cure for Wellness 2016 Filmi Hakkında:


Filmin vizyon tarihi "23 Eylül 2016" A Cure for Wellness filminin yönetmen koltuğunda oturan "Gore Verbinski" ve tür olarak "Dram , Gizem , Korku", oyuncu kadrosundan bazı isimler ise "Jason Isaacs , Dane DeHaan , Celia Imrie , Susanne Wuest , Mia Goth" ABD yapımı 2016 sinema filmidir.

A Cure for Wellness Filminin Özeti:


Güncellenecek.İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if