DiskGetor Data Recovery Free 2.15

ibrahim fırat | Pazartesi, Nisan 25, 2016 | 1 yorum
DiskGetor Data Recovery Free 2.15 İndir..

      PROGRAM BİLGİLERİ        PROGRAM
Üretici Firma DNSSOFT LTD.
Lisans Ücretsiz
Dil Desteği ( Arayüz ) İngilizce
Program Boyutu 2,5 MB Ortalama
İşletim Sistemi Windows 7
Ekleyen İbrahim Fırat
Program Kategorisi Yedekleme - Kurtarma
Açıklama ( Özellikleri ) DiskGetor Data Recovery Free  isimli  program  ilse yanlışlıkla silmiş olduğunuz word, excel ,photo,dwg ,cad,office ppt formatlarındaki tamamen silinmiş olan çok önemli belgelerinizi kurtarmaya yarar. 
    Programı İndirmek için  > > >http://www.diskgetor.com/software/diskgetor_free.exe
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

1 yorum:

  1. Silinen dosyaları geri getirmek için yüzlerce program var ancak burda verilen program gerçekten de çok etkili ve sağlıklı çalışıyor teşekkürler

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if