Karaman

ibrahim fırat | Cumartesi, Haziran 04, 2016 | 2 yorum
Karaman'ın nüfusu 237.939 nüfusludur. Suç oranı ülkemizde oldukça yüksek olan bir yerdir.

Bu oran ise yüzdelik hesap ile % 7,18 civarındadır.

Karaman

1  2  3  4  5
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , , , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

2 yorum:

  1. düzcenin 5lik dilimde olmasına çok şaşırdım her milletin olduğu yerlerden biride düzce bunun etkisi varmı bilemiyorum

    YanıtlaSil
  2. Adana nasıl listede yer almaz, sanırım nüfusa oranla yapılan bir istatistik. Kilis falan anlarımda muğla şaşırttı beni, bir de adana'nın olmayışı. Her an bir taciz, hırsızlık, kavga vs. olan bir yer...

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if