iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

yedekparcatr.com sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

Kilis

4 Haziran 2016 - # # # # #


Kilis'in nüfusu 128.586'dır. Ülkemizde suç oranı en yüksek olan yerler arasında ikinci sırada yerini alır. Yüzdelik hesap yaparak bu sonuca bakalım.

Kilis'te suç oranı % 8, 97 olarak kayıtlara geçmiştir.

Kilis

1  2  3  4  5

Yorumlar

  1. bu listeye giren şehirlerde dikkat etmeniz gereken bir husus var da sizde fark etmişsinizdir muhtemelen ancak genelde göç alan yerli halkını asimile olup geçmiş bir şehir olması ve son dönemde suriyeli gelmesi ile kötü niyetli kişilerin artmasından ötürü bu olaylar bu illerde oluyor ve sayı artıyor

    YanıtlaSil
  2. Suç oranının en yüksek olduğu il bence adana. Arkadaş ne zaman 3.sayfa haberlerini okusam birtanesi mutlaka Adana'dan

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.