Muğla

ibrahim fırat | Cumartesi, Haziran 04, 2016 | 2 yorum
Muğla, nüfus olarak 866.665'dir. Suç oranı bir önceki şehirlere göre daha çoktur. Nedendir bilinmez ama ortalama olarak yüzde hesab ile % 8,52 olarak belirlenmiştir.

Muğla

1  2  3  4  5
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , , , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

2 yorum:

  1. Aralarında en dikkat çeken hiç kuşkusuz Muğla. Geçen sene bir haberde okumuştum Muğla'da suç oranı yüzdesi düşüşe geçmiş. Geçen yıl yüzdesi kaçtı hatırlamıyorum.

    YanıtlaSil
  2. Gerçekten çok ilginç bir liste olmuş. Yani kiliste olması belki normal ama muğla gerçekten çok şaşırtıcı. Sırlama gerçekten çok ilginç. Bilgilendirme için çok teşekkür ederim

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if