Karşı Cins ve Siz!

ibrahim fırat | Pazartesi, Haziran 20, 2016 | 0 yorum
Karşı Cinsin Sizden Etkilendiğini Belli Eden Bazı Davranışlar.


Gözler bu konuda ilk başta yer alır. Hani derler ya "gözler ruhun aynasıdır." Diye bu söz oldukça yerine ve doğru bir laftır. Her ne kadar insanlar klişe gibi gelse bile bu durumun değişeceği anlamına gelmez. Bir erkek olarak kadının gözlerine baktğınızda eğer o anlamları okumayı becerebilirseniz tam olarak neyin nasıl gittiğini yani duygularını rahat şekilde anlayabilirsiniz. Bu Kadınlar içinde geçerlidir.

Karşı Cins ve Siz!

1 2 3 4 5
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , , , , , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

0 yorum

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if