Bonzai ve Zararları Nedir? sinema

Vücut Dilinin Önemi

ibrahim fırat | Pazartesi, Haziran 20, 2016 | 5 yorum

Konuşmanın yanı sıra vücut hareketleri insanı daha iyi tanımlayabilmektedir. Bunun için karşı cinsin sizinle konuşurken ellerinin, gözlerinin ve vücudunun hareketlerine dikkat edin. Eğer oturuyorsanız dizleri size dönükse aynı zamanda konuşma sırasında size hafifçe veya biraz daha yakın eğiliyorsa, herhangi bir fırsat zamanın sizinle temas, yani dokunma, gibi durumlar oluyorsa. Sizden etkilenme olasılığı yüksek seviyededir.

Vücut Dilinin Önemi

1 2 3 4 5İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: , , , , , ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

5 yorum:

 1. Vücut dili, aslında çok önemli bir artıdır. Kendinizi geliştirmek, sokaktaki duyma engelli arkadaşlarımıza da hem umut katmak, hemde kalplerinde yer edinmek istiyorsanız, vücut dilini öğrenmeniz şart. Sizede böyle bir paylaşım yaptığınız için teşekkür ederim.

  YanıtlaSil
 2. Vücut dili çok önemli evet ve bunu yorumlayacak uzmanlar var. Her harekete ve tavıra konuyla ilgili detaylı bilgi sahibi olmadan anlam yüklemek yanlış olur.

  YanıtlaSil
 3. Vücut diline tam hakim olan bir kişi, karşısındaki ve çevresindeki insanları kontrol altına alabilir.

  YanıtlaSil
 4. Vüzcut dili hem siz topluluğa hitap ederken hem de biris ile konuşurken onun davranışlarından neler demek istedikleri ortaya çıkıyor

  YanıtlaSil
 5. karşınızdaki kişiyi etkilemek ikna etmek ve üzerinden yaptırım uygulamak istiyorsanız vücut dilinin günlük hayatta size çok artısı olacaktır. Anlatabilmek ve anlayabilmek adına gizli bir ilimdir ki bir çok detayı verir. Ahmet Şerif İzgören hocanın güzel eserleri vardır tavsiye ederim...

  YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if