Areca Backup 7.5

ibrahim fırat | Perşembe, Ağustos 18, 2016 | 1 yorum
Areca Backup 7.5 İndir..

      PROGRAM BİLGİLERİ        PROGRAM
Üretici Firma Oliver Petrucci
Lisans Ücretsiz
Dil Desteği ( Arayüz ) İngilizce
Program Boyutu 4 MB
İşletim Sistemi Windows 7
Ekleyen İbrahim Fırat
Program Kategorisi Yedekleme - Kurtarma
Açıklama ( Özellikleri ) Bu program yedekleme yazılımıdır. Areca Backup önemli olan belgelerinizi, MP3, dosyalar vb. gibi değerli olan kişisel dökümanlarınızı yedeklemede yardımcı araçtır. Bu sayede dosyalarınız yedeklenir ve bilgisayarınız da herhangi bir sorunla karşılaştığınız zaman dosyalarınızın kurtulmasına olanak tanır. Sadece yedekleme ile yetinmeyip aynı zamanda bunları şifreleme işlemi de görmektedir. 
    Programı İndirmek için  > > >Aşağıdaki Bağlantı Adresini Kullanın

http://freefr.dl.sourceforge.net/project/areca/areca-stable/areca-7.5/areca-7.5-windows-jre32-setup.exe
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori:

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

1 yorum:

  1. Güzel bir program hemde ücretsiz. Alınan yedeğin ağ ortamında harici sürücülerde veya FTP üzerinden internet ortamında saklanabiliyor böylece yedeklenen bilgisayar saldırılardan korunmuş oluyor

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if