Şebnem Ferah Konseri (2017)

ibrahim fırat | Salı, Mayıs 30, 2017 | 3 yorum
SANATÇI: Şebnem Ferah

KONSER TARİHİ: 17 Haziran 2017
Saat: 21:15

FİYATI; Bilet fiyatlarını ve bilet alımını gerçekleştirmek için bu bağlantıyı ziyaret ediniz. http://www.biletix.com/etkinlik/U1T28/TURKIYE/tr

MEKAN/ADRES: Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi


AÇIKLAMA:

Rock müziğin en güçlü seslerinden olan "Şebnem Ferah" bu yaz daha güçlü şekilde hayranları ile buluşacak. Etkinlik Harbiye'de yapılacaktır. 2017 Şebnem Ferah konseri 17 Haziranda gerçekleşecektir.
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

3 yorum:

  1. şebnem ferahın sesini canlı dinlemek son derece keyifli oluyor

    YanıtlaSil
  2. çok güçlü rock kadın sanatçılarındandır. Daha iyisi yok.

    YanıtlaSil
  3. ÇOK ŞÜKÜR ŞEBNEM FERAH GİBİ GÜÇLÜ BİR BAYANIN HAYRANIYIM GURUR DUYUYORUM

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if