Fazıl Say Konseri (2017)

ibrahim fırat | Pazartesi, Haziran 12, 2017 | 1 yorum
SANATÇI: Fazıl Say

KONSER TARİHİ: 15 Haziran 2017 Saat:21:00

FİYATI; Bilet almak için bu bağlantıyı ziyaret ediniz "http://www.biletix.com/etkinlik/U1M17/TURKIYE/tr"

MEKAN/ADRES: Lütfi Kırdar Anadolu Auditorium


AÇIKLAMA:

Fazıl Say Konseri 15 Haziran 2017

Bilet fiyatlarına buradan bakabilirsiniz, daha detaylı bilgilere ulaşmak için http://www.biletix.com/etkinlik/U1M17/TURKIYE/tr
İçeriği Sosyal Ağlarda Paylaşmak için Alttaki Butonları Kullanabilirsiniz


Kategori: ,

Yazar Hakkında:
!BR@H!M F!R@T Blogumuzda paylaşılan her şey tanıtım amaçlıdır. Telif ihlali olan paylaşımları iletişim kutusundan veya ibo.firat@gmail.com adresinden bize ulaştırabilirsiniz.

1 yorum:

  1. Fazil sayi dinlerken sizlere onerim gozlerini kapamaniz ve kendinizi piano esliyinde suruklenmeye acik hale getirmenizdir. Bu adam isinini cidden cok iyi yapiyo. Yapitlari saheser

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.

if