iF - Anasayfa
!BR@H!MF!R@T

Kişisel Görüş Evrensel Bilgi

yedekparcatr.com sıkıntı duası pegasus müşteri hizmetleri

Sayfalar2016 filmleri izle pendik Arçelik servisi

Copyright© 2012 | Tüm Hakları Saklıdır

Kalbinizi Titretecek Kıraat ( Abdurrahman El-ûsî Dinle )

6 Haziran 2017 - # #


Abdurrahman El-ûsî Dinle.

Bir önceki konumuzda Abdurrahman El-ûsî hocanın okumuş olduğu çok güzel kıraati dinlemek için bağlantıyı "http://www.ibrahimfirat.net/2017/06/abdurrahman-el-usi-dinle.html"ziyaret edebilirsiniz.

Bu video da daha uzun Kuran-ı Kerim okunuşu ve Teravih namazından alıntıdır. Sonuna kadar dinlemeniz tavsiye edilir. Sürekli dinleyeceğiniz videolardan biridir. Dilerseniz bu videoları youtube üzerinde de takip edebilirsiniz.

Not: Bu video "HakkIslam" isimli Youtube kanalından alınmışır.


Yorumlar

  1. O kadar çok kıraat dinledim ama bu hocamızın kadar kalplere hitap eden kadar etkilisini yeni dinliyorum.

    YanıtlaSil
  2. Abdurrahman El-ûsî harika ses ve harika kıraat ben zaten sürekli dinlerim insana daha çok enerji veriyor daha çok etki ettiğinden insanın kalkıp namaz kılası geliyor. Ve Allah (c.c.) izin verdikçe yapıyoruz.

    YanıtlaSil
  3. Abdurrahman El-ûsî harika ses ve harika kıraat ben zaten sürekli dinlerim insana daha çok enerji veriyor daha çok etki ettiğinden insanın kalkıp namaz kılası geliyor. Ve Allah (c.c.) izin verdikçe yapıyoruz.

    YanıtlaSil

Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.