-->

Sponsor Alanı

Slider

İlgi Çeken Videolar

Sağlık

Teknoloji

Sinema

Televizyon

Ne Nedir?

En5 Konular

ads
» » » » » JPEGmini ile Resimlerinizi Sıkıştırın

ads
ads
Hız hayatımızın her alanında önemli bir yer etmiştir. İnternet sitelerinin hızlı olması da oldukça önemlidir. Bloglara eklenen görseller site hızını oldukça etkilemektedir. Çok resim kullanan sayfalar genel olarak yavaş açılır ve bu durumdan dolayı ziyaretçilerinizi kaybedebilirsiniz. Tüm arama motorları özellikle google hızlı olan siteleri sever. Seo için hız önemli etkenlerdendir.

Bu konumuzda sık sık görsel kullanan siteler için faydalı bir site ile tanıştıracağız. http://www.jpegmini.com/ ile resimlerinizi sıkıştırarak blog sayfalarınıza hız kazandırabilirsiniz.  Siteden sınırsız olarak yararlanabilirsiniz. Öncelikle üye olmanız gerekmekte ve e-posta adresine gelen onay linkine tıkladıktan sonra jpegmini ile resimlerinizi sıkıştırabilirsiniz. Sitenin en önemli özelliği resimlerinizde  her hangi bir kayıp olmuyor. sıkıştırılmş ve orjinal hali arasında  hiç bir fark bulamazsınız.makaleads

FacebookTwitterPinterestTumblrYazdır
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yazmak İçin Aşağıdaki Seçenekleri Kullanınız


Lütfen konuyla alakasız yorumlardan kaçının. Sadece link almak amaçlı ( spam ) yorumlar yazmayınız. ( anında silinir ). Argo, küfür, siyasi vb. içerik barındıran yorumlar yazmayınız.

Not: Yorum yapabilmek için (yorumlama biçiminden) Anonim ( isimsiz olarak ) veya Adı/URL'yi ( Adı ( gerekli ) / URL ( kısmını boş bırakınız ), fonksiyonlarından seçim yaparak yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Ancak Google + profili ile yapılan yorumları onaylamıyorum bilginize. Yorum yaparken Adı/URL kısmından yaparsanız sadece isim yazmanız yeterli. Site adresi, URL eklerseniz yorumunuz onaylanmaz.